Mobile menu

سفارش آسمان مجازی  

ابتدا تصویر آسمان مجازی خود را انتخاب کنید

آسمان مجازی

درست است که امروزه منابع بی منتهایی از تصاویر دیجیتال در دسترس همگان هست . اما واقعیت آن است که هر تصویری مناسب برای پیاده سازی در هر اندازه ای نیست. . پرشین لایت دیتا بیس بزرگی از تصاویر مناسب اندازه های بزرگ به تفکیک موضوع دارد که به شما کمک می کند تا آسمان مجازی متناسب با سلیقه خود را بسازید. این مجموعه بسیار بزرگتر از آن است که بتوان تمام آنرا اینجا در وبسایت قرار داد. اگر علاقه مند به مشاهده مجموعه کامل عکس های "پرشین لایت" بودید لازم است با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت آلبوم کامل طرح ها را از طریق تلگرام برای شما ارسال نمایند.

با این همه اگر عکس خاصی مورد علاقه شماست پرشین لایت سعی خواهد کرد که عکس شما را برایتان در اندازه مناسب باز تولید نماید. برای این کار ابتدا عکس مورد نظرتان را از طریق تلگرام یا ایمیل برای شرکت ارسال نمایید، پس از انجام بررسی های لازم و امکان سنجی ، کارشناسان ما به شما اعلام می کنند که امکان باز تولید تصویر مورد نظرتان وجود دارد یا خیر.

لطفا توجه داشته باشید که هدف اصلی "پرشین لایت" همواره کیفیت بالای محصول نهایی است.

پس از انتخاب عکس چه کنیم ؟

آسمان مجازی

حالا که تصویر مناسب را با هماهنگی کارشناسان شرکت انتخاب کرده اید باید بدانید که روش های گوناگونی برای پیاده سازی آسمان مجازی شما وجود دارد. روش هایی چون استفاده از لامپ مهتابی، استفاده از لایت باکس ، استفاده از تایل و پلیت ال ای دی پرشین لایت که مستقیما روی سقف متصل می شود و یا استفاده از تایل به تنهایی .

کارشناسان پرشین لایت با توجه به محل و کاربری پروژه شما ، امکانات و زیر سازی های موجود ، اندازه کار و البته بودجه تان بهترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهند داد، تا بتوانید بهینه ترین روش را برای پیاده سازی آسمان مجازی زیبای خود بیابید.

روشهای متنوعی برای نصب آسمان مجازی به شما پیشنهاد می شود

مراحل نهایی سفارش

پس از دریافت پیش پرداخت در صورت لزوم پرشین لایت فایل نهایی شده طرح شما را در ابعاد کوچک برایتان ارسال می کند و در صورت تایید طی مدت حد اکثر یک هفته سفارش شما آماده می شود و بعد از تماس و تسویه حساب برایتان ارسال می گردد.

لطفا دقت داشته باشید که هزینه نصب و حمل خارج از تعهد پرشین لایت است.

راهنمای انتخاب ضخامت مناسب تایل آسمان مجازی پرشین لایت
ابعاد تایل آسمان مجازی(سانتیمتر) ضخامت تایل آسمان مجازی(میلیمتر)
60*60 2 mm
120*60 4 mm
120*120 4 mm
180*120 6 mm
راهنمای انتخاب ضخامت مناسب تایل پنجره مجازی پرشین لایت
ابعاد تایل آسمان مجازی(سانتیمتر) ضخامت تایل آسمان مجازی(میلیمتر)
120*60 5 mm
120*120 5 mm
180*120 5 mm
اشتراک گذاری در Facebookاشتراک گذاری در Google Plusاشتراک گذاری در Twitterاشتراک گذاری در LinkedInاشتراک گذاری در Telegram

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

مطالب مرتبط آسمان مجازی  

صنایع روشنایی پرشین لایت
صنایع روشنایی پرشین لایت